Merkezi Bursa’da olan Doğuş Taşımacılık, Türkiye’nin dört bir yanına sunduğu nakliye hizmetleri ile güveni de yanında taşır. İster kişisel talepleriniz doğrultusunda, isterseniz de kurumsal bir filonuz olsun, küçük büyük tüm kapasitede taşıma hizmeti sunan Doğuş Taşımacılık çeyrek asra yaklaşan tecrübesi sayesinde sektörün lideri konumunda.

Değer Verdikleriniz Koruma Altında

Bir şehirden başka bir şehre taşınırken veya farklı bir ile yüklü miktarda eşya taşınması gerekirken taşınacak ürünlere verilen özel oldukça önemlidir. Hizmet verilen kişi, kurum veya kuruluşun eşyalarının özenli bir biçimde paketlenmesi, eşyaların hiçbirine herhangi bir zarar verilmeden ulaşılmak istenen noktaya varılması Doğuş Taşımacılığın olmazsa olmaz değerlerinden biridir. Her bir müşterisini tek müşterisi olarak gören Doğuş Taşımacılıkta verilen tüm hizmetler operasyon anlamında takip edilir. Bu sayede hem müşterilerin içi rahat eder hem de yönetim birimi olası sorunlara karşı önlem alırlar.

Taşıma Yapılan Araçlarda Büyük Özen

Doğuş Taşımacılığın bünyesine bulunan tüm vasıtaların bakımları periyodik olarak yapılır. Vasıta içerisinde bulunan eşyaların zarar görmemesi için tüm önlemler alınır. Özenle korunan eşyalar, yol boyunca herhangi bir zarara uğramaması adına hız sınırı aşılmadan ve tam zamanında ulaştırılır. Taahhüt edilen zaman içerisinde ulaşımı gerçekleştirilen eşyalar, yola çıktığı düzende ürünleri teslim alacak olan kişi, kurum veya kuruluşa iletilir. Taşımacılık sektörünün liderleri arasında bulunan Doğuş Taşımacılık önem ve güven taşımaya uzun yıllar boyunca devam edecek.