Lojistik Sektörün Lider Kuruluşu Doğuş Taşımacılık

Lojistik sektörü geliştikçe, buna ayak uyduran firmalar daha önemli hale geliyorlar. Bu sektörün önemli isimlerinden olan Bursa doğuş taşımacılık profesyonel ve çözüm odaklı hizmetiyle rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. Hizmeti sadece nakliye ile sınırlamayıp, özel ve tüzel kişilere lojistik alanında her türlü desteği sunuyor.

Doğuş Taşımacılık Hizmetleri Nelerdir?

Doğuş taşımacılık Bursa merkezli, Türkiye’nin dört bir yanına lojistik hizmeti sunan bir firmadır. Sürekli kendini yenileyerek, teknolojiye ayak uydurarak  hizmet veriyor. Filosundaki 75 bin her ölçüde araçla sıradan bir nakliye firmasından daha fazlasını sunuyor. Firmanın sunduğu hizmetler şunlardır;
1- Lojistik Hizmetleri; Türkiye genelindeki ulusal ve uluslararası faaliyette bulunan kurum, kuruluş, işletmelere taşıma, dağıtım, stoklama ve yeniden paketleme hizmeti  veriliyor.

2- Kargo Hizmetleri; Firmanın Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerinde şubeleri bulunuyor. Bu şubelere düzenli olarak seferler düzenleniyor. Her türlü ölçüde ve sayıda kargo garantili, güvenli ve sigortalı şekilde adresine teslim ediliyor. Örneğin Bursa Ankara nakliye seferleriyle sabah teslim edilen bir kargo akşam saatlerinde adresine güvenle teslim ediliyor.

3- İhracat/ithalat Taşımacılığı; Uluslararası faaliyette bulunan işletmeler için ihracat/ithalat işlemleri büyük önem arz ediyor. Kargoların gümrüğe teslimi, gümrükten teslim alınması profesyonellik isteyen bir iştir. Yılların verdiği deneyim ve müşteri referanslarıyla Bursa doğuş taşımacılık işletmelere destek oluyor.

İhracatı yapılacak her türlü ürün  mal adresten alınıp ilgili havaalanı, liman, kara gümrük depolarına teslim ediliyor. Aynı şekilde ithalatı yapılan malı gümrükten alıp, adrese teslim ediyor.

4- Mikron Taşıma Hizmetleri; Üretim sektöründe hizmet veren firmalar, işletmelerin ürettikleri ürünler fabrikadan alınıp bayi veya depo sevkiyatları yapılıyor. Aynı şekilde bayi/depodan hammadde veya ürünler alınıp, fabrikaya taşınıyor.

5- Depolama Hizmetleri; Firmanın 20 bin m² açık, 6 bin m² kapalı depolama alanı bulunuyor. Özel raflı, güvenlik kameralı, yalıtımlı depolarda istenilen ölçüde, sayıda eşya, mal, ürün depolanması yapılabiliyor.

Doğuş Taşımacılık Hizmeti Nasıl Alınabilir?

Doğuş taşımacılık, sunduğu her türlü fiyat ve lojistik çözüm avantajlarıyla sadece Bursa’nın değil birçok şehrin aranan firmalarından biridir. Özellikle Bursa Ankara nakliyat hattıyla tercih edilen firmadır. Her türlü eşya, ürün, malın adresten alınıp, adrese teslim edilmesi temel hizmetlerden biridir. Bu hizmet yapılırken müşteri memnuniyeti, ürünün güvenli, kaliteli, en hızlı şekilde adresine teslimi temel önceliktir.

Her türlü bilgi almak, hizmet talebinde bulunmak için firmanın dogus-tasimacilik.com adresi ziyaret edilebilir.0533 549 43 44 – 0532 225 47 48 çağrı numaralarından iletişime geçilebilir.