Doğuş Taşımacılık Limited Şirketi

 

Doğuş Taşımacılık Limited Şirketi Türkiye’de ve özellikle Bursa’da taşımacılık işlerinde özel ve uygun çözümler bularak müşterilerine hizmet sunmaktadır. 2010 yılında kurulan bu şirket 2001 yılından beri artarak süregelen tecrübesiyle taşımacılık sektöründe yer edinmiştir.

Sürekli gelişerek ve bünyesine son model araçları ekleyerek gelişen Doğuş Taşımacılık, Bursa nakliye ve Bursa nakliyat işlerini ülke geneline de yayarak hizmet vermektedir. Dürüstlük prensibinden ayrılmayarak Bursa taşımacılık işlerini, son dönem takım ve donanımları da bünyesine katarak gerçekleştirmektedir.

Doğuş Taşımacılık tecrübeli kadrosu ve nakliye konusunda uzman olan iş arkadaşlarıyla müşterilerinin sorunlarına ilk elden çözüm imkanları sunmaktadır.

Ayrıca işletmeler için de çözüm ortaklığı tekliflerine her zaman açık olan Doğuş Taşımacılık bir Bursa nakliye şirketi olarak gerek Bursa’da gerek ise ülke çapında müşterilerine en uygun hizmeti verecek taşıma aracını temin eden bir firmadır.

Doğuş Taşımacılık Şirketinin Sunduğu Hizmetler

Yurtiçi Taşımacılık

Doğuş Taşımacılık her geçen günde araç filosuna yeni araçlar ekleyerek müşterilerinin taşıma işlerini güvenle yerine getirmektedir. Sadece Bursa nakliyat olarak değil tüm ülke geneline yayılan nakliye işlerini özenle yerine getirmekte ve taşıdıklarını güvenle teslim etmektedir.

Lojistik Hizmetleri

Doğuş Taşımacılık, asıl sunduğu hizmet olan lojistik hizmeti alanında sahip olduğu teknoloji, taşıma, stoklama, yeniden paketleme ve gelişmiş müşteri iletişim ağı ile rakiplerine fark atmaktadır.

Sektörel lider firmalarla çalışarak lojistik çözümlerinin sağlayacağı verimlilik sayesinde daha fazla firmaya lojistik alanda hizmet vermektedir.

Kargo Hizmetleri

Doğuş Taşımacılık Bursa nakliyeciler sitesi kapsamında Bursa nakliyeci olarak hizmet veriyor olsa da sadece Bursa’da değil Ege, Marmara ve Akdeniz bölgelerinde bulunan şubeleri sayesinde tüm ülkeye taşımacılık hizmeti vermektedir. Doğuş Taşımacılık düzenli ve sürekli gerçekleştirdiği seferleriyle gönderilen her türlü yükü müşterinin adresinden alarak istenilen yere teslim etmektedir.

Milkrun Taşıma Hizmetleri

Milkrun taşıma hizmetinden kasıt, müşteriler ile önceden kararlaştırılmış olan dairesel taşıma hareketiyle ürünlerin depo ve bayi sevkiyatlarının yapılmasıdır.

Plansız ve farklı günlerde yapılan taşımaları engellemek, maddelerin giriş ve çıkışlarının rahatça kontrol edilememesinden dolayı bunu düzenlemek, yüksek stok oluşumu var olduğundan bunun oluşturacağı dezavantajların önüne geçmek ve  farklı nakliye firmalarının kullanılmasından ve nakliye gecikmesinden dolayı oluşacak zaman kaybını engellemek amacıyla milkrun taşıma hizmetleri kullanılmaktadır. Doğuş Taşımacılık da Bursa nakliyeci şirketi olarak bu hizmeti en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Milkrun taşıma hizmetinin avantajları

Öncelikle yan sanayi mallarının giriş ve çıkışlarının sabit zamanlarda gerçekleştirilebilmesi, tedarik etmede yüksek esneklik sağlayabilme, nakliyeyi yapana ve şoföre kolayca ulaşılabilmesi, nakliye masrafları azaltılarak tek nakliye şirketiyle çalışmayı sağlaması, malların toplu olarak taşıma imkanı ve son moda taşıma araçlarının kullanılmasıyla kaliteli sevkiyat gerçekleştirebilmek milkrun taşıma hizmetinin avantajları olarak sayılabilir.

İhracat Taşımacılığı

Yurtiçine olduğu gibi yurtdışına da nakliyat  hizmeti sağlayan Doğuş Taşımacılık hem kara yolunda hem deniz yolunda hem hava yolunda hem de serbest bölgede müşterilerine taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Müşterilerinin Türkiye içinde taşımacılık işlerini üstlenen Doğuş Taşımacılık, yurtdışına yollanan ya da yurtdışından Türkiye’ye ulaşan ürünleri gümrüklerden alarak veya gümrüklere götürerek müşterilerinin nakliye ihtiyacını karşılamaktadır. Doğuş Taşımacılık Limited Şirketinin ihracat alanında sunduğu hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

Kara Yolu Taşımacılığı

Müşterilerin ihracatını yapmak istediği ürünleri firmalarından alarak ilgili yabancı nakliye firmasına veya ilgili gümrüğe ya da depoya kadar teslimatını gerçekleştirme işlemidir. Doğuş Taşımacılık bunun yanı sıra İzmir ve İstanbul gümrüklerine gelen işlemleri tamamlanmış ithal ürünleri antrepo ve gümrüklerden alarak müşterisinin firmasına kadar teslimini yapmaktadır.

Deniz Yolu Taşımacılığı

Göztepe, Karaköy, Haydarpaşa ve Ambarlı Zeyport gibi limanlardan ihracatı gerçekleştirilecek mallar müşterilerin firmalarından alınarak gümrükteki konteynırlara kadar taşınması Bursa nakliyeciler arasında en iyilerden olan Doğuş Taşımacılık tarafından gerçekleştirilmektedir.

Hava Yolu Taşımacılığı

Doğuş Taşımacılık, İstanbul’daki Sabiha Gökçen ve Atatürk Hava Limanlarından ihracatı gerçekleştirilecek ürünler ya da bu hava limanlarından gelen ithal ürünlerin müşterinin istediği depoya teslim edilip istenilen depodan alımını en güvenli şekilde gerçekleştirmektedir.

Serbest Bölge Taşımacılığı

Doğuş Taşımacılık Şirketi serbest bölgelerden gelen ve diğer bir gümrük sahasına götürülecek ihracat mallarını güvenli taşıma sorumluluğunu alarak en korunaklı şekilde nakletmektedir.

Aynı şekilde güvenli olarak İstanbul gümrüklerine gelen ithal ürünlerin serbest bölgeye aktarımını da yapmaktadır.

Depolama Hizmetleri

Aynı zamanda Bursa kamyon garajı olarak da bilinen Doğuş Taşımacılık 6000 metrekare kapalı alanda, 20.000 metrekare açık alanda raflı sistemle oluşturulmuş depolarında istenilen metrekareye kadar depolama hizmeti vermektedir.

Sağladığı büyük depolarla birçok ürünü kapasitesine alabilen Doğuş Taşımacılık Bursa nakliyeciler arasında müşterilerinin depo ihtiyacını en iyi kalitede sağlayan şirketlerdendir.
Depo yönetimi sisteminde verilen hizmetler şöyledir:

– Mal Kabulü
– Raf Sistemiyle Ürün Yerleştirme
– Barkodla Stok Kontrol
– Depo Yönetimi Programı ile Düzenli Raporlama
– Paketleme ve Etiketleme
– Sipariş Hazırlama
– Yurtiçi Dağıtım

Ekspres Servis ve Sigorta Hizmetleri

Ekspres Servis

Doğuş Taşımacılık  koşulsuz ve en iyi kalitede müşteri memnuniyeti için profesyonel servis kadrosuyla zamanında ve problemsiz olarak tüm kargolarını yerine ulaştırmaktadır. Şubeler arasında acil ihtiyaçlar için de eskspreshat her türlü araç kapasitesi ile teslimde bulunmaktadır.

Sigortalama

Yurtiçine ya da yurtdışına ürün yollayan ya da buralardan ürün alan müşteriler o kadar uzak yoldan gelen ürünlerinin güvenle ulaşmasını istemektedir. Bu nedenle de nakliyat şirketi seçerken güvence sunabilecek şirketleri tercih etmektedirler.

Bu anlamda Doğuş Taşımacılık da  müşteri ihtiyacına yönelik olarak sürekli hizmet vermeyi ilke edinen Akarnak Lojistik kapsamlı bir sigorta hizmetini sunmaktadır. Akarnak ise müşterilerin yüklerinin sigortası için Ak Sigorta Anonim Şirketini seçmiştir.

Ak Sigorta Doğuş Taşımacılık ’ın taşıdığı tüm mallar için mali mesuliyeti alarak sigortalamaktadır.

Doğuş Taşımacılık Avantajları

Gelişen ve sürekli iyileşen toplam kalite anlayışı doğrultusunda hareket eden Doğuş Taşımacılık, bursa kamyon garajı sıfatını sitesinde de gösterime sunduğu araç filosuyla hakkettiğini  bir kez daha göstermektedir. Gerek geniş araç filosuyla gerek teknolojik gelişmeler doğrultusunda evirilen araçlarıyla gerekse eğitimli, vizyon sahibi ve profesyonel çalışanlarıyla Doğuş Taşımacılık farkını ortaya koymaktadır.

Rakiplerine nazaran daha kısa sürede daha çok hizmeti sağlama amacı, ilk adımda müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik çalışmaları ve her şey ile birlikte çevreye saygılı ve doğayı korumayı ön planda tutarak çalışmalarını gerçekleştirmesi neden tercih edilmesi gerektiğini açıkça ortaya koymaktadır.

İletişim

Doğuş Taşımacılık Limited Şirketi ile iletişime geçmek için öngörülen yollar çok fazladır. Öncelikle Ankara Yolu Nakliyeciler Sitesi No:35 Yıldırım/Bursa adresine giderek birebir iletişim kurulabilir.

Buna imkanı olmayan müşteriler 0 224 346 09 24 telefon numarasını ya da 0 533 549 43 44 – 0532 225 47 48 gsm numaralarını arayarak veya 0 224 346 01 04 fax numarasına fax çekerek Bursa taşımacılık şirketi olan Doğuş  iletişim kurabilirler.

Yine dogus-tasimacilik.com adresi üzerinden Bursa nakliyeciler sitesi olan Doğuş Taşımacılık ile iletişime geçilebilir.

Bunlardan ayrı olarak dogus-tasimacilik@hotmail.com ya da bilge@dogus-tasimacilik.com mail adreslerin de şirket ile iletişime geçilebilir.
Yukarıda sayılan yolların hiçbiriyle Doğuş Taşımacılık ile iletişime geçemeyenler facebook, twitter ya da instagram üzerinden iletişime geçebilirler.