Lojistik Hizmetini Şansa Bırakmayın

 

Kargo ve lojistik sektöründe güvenli ve kaliteli hizmet sunmak çok önemlidir. Sadece özel kişiler değil kurumsal firmalar da lojistik işlemlerinin sorunsuz, güvenli ve kaliteli şekilde yerine getirilmesini arzu ediyorlar. Doğuş Taşımacılık Bursa nakliye olarak, sektörde edindiği deneyim ve profesyonellik anlayışıyla her türlü kargo ve lojistik işlemlerinizde yanınızda oluyor.

Lojistik sektöründe kurumsal kimlik ve marka değeri oluşturmak için sürekli kendini yenileme ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmak önemlidir. Doğuş Taşımacılık, Bursa taşımacılık kimliğiyle, sürekli filosunu yenileyerek ve çözüm odaklı hizmet sunarak, farkını ortaya koyuyor.

Bursa Nakliye Hizmetleri Nelerdir?

Doğuş Taşımacılık, sıradan bir kargo veya yük taşıma firması kimliği taşımıyor. Evden eve eşya taşıma hizmetinden, her türlü sanayi ve fabrika işletmelerine profesyonel lojistik destek sunuyor. Bütün hizmetlerini de lojistik, kargo, ihracat-ithalat, depolama, evden eve Bursa taşımacılık adı altında gerçekleştiriyor.

Lojistik Hizmetleri

Şirketlerin, fabrikaların, işletmelerin ürün, mal ve eşyalarını kendi araçlarıyla dağıtımını yapması şirket maliyetini bir hayli artırıyor. Sermayenin araçlara bağlanması, araçları kullanacak sürücülerin işe alınması ve bunların maliyetleri şirketler için avantajlı olarak görülmüyor.

Şirketler daha düşük maliyetle kendilerine profesyonel çözüm sunan lojistik firmalarıyla çalışmayı seçiyorlar. Doğuş Taşımacılık, Bursa nakliye kurumsal kimliği ve profesyonel çözüm ortağı olması nedeniyle, şirketlerin ilk başvurduğu Bursa nakliyat firması oluyor.

Doğuş bursa taşımacılık olarak sahip olduğu teknoloji, müşteri iletişim ağı, kendi içerisinde sunduğu taşıma, dağıtım, stoklama ve yeniden paketleme gibi hizmetleriyle fark yaratıyor.

Kargo Hizmetleri

Özel ve tüzel kişiler için gün içinde kargo göndermek ve almak işlerinin yürümesi adına önem taşıyor. Doğuş Taşımacılık bir Bursa nakliye firması olmasına rağmen Marmara, Ege ve Akdeniz Bölgelerinde de şubeleri bulunuyor. Bu bölgelere olan kargolarınızı hızlı ve güvenli şekilde yerine ulaştırıyorlar.

Bu bölgelere her gün düzenli seferler yapıldığı için her ölçüde ve miktarda kargolarınızı güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz. İsterseniz kargolarınız adresinizden alınıp, istediğiniz adrese teslim ediliyor.

Milkrun Taşıma Hizmetleri

Düzenli olarak üretim yapan sanayi ve fabrika kuruluşları için, hammadde ve ürün sevkiyatının düzenli akışının yapılması çok önemlidir. İşlerin sağlıklı yürümesi, iş akışının sekteye uğramaması için profesyonel ve güvenli bir taşımacılık ağı gerekiyor. Şirket ve fabrikaların kendi filolarını kurmaları, onlar için çok maliyetli olacağından burada devreye Bursa nakliyat firması devreye giriyor.

Bursa Nakliyat, güçlü filosu, 24 saat ulaşılabilir olması, profesyonel hizmet sunması ve düşük maliyet sunmasıyla şirketlerin güçlü çözüm ortağı oluyor.

İhracat-İthalat Taşımacılığı Hizmetleri

Uluslar arası ticaret yapan şirket ve firmaların gümrük bölgesine ürün, mal eşya bırakması ve alması büyük tecrübe ve profesyonellik istiyor. Çünkü gümrük bölgesi bürokrasinin ve kuralların çok olduğu ve sıkı işlediği bir alandır. Yeterli deneyime sahip olmayan şahıs veya firmalarla çalışılması, hem firmaya hem de markaya zarar verebilir.

Kara Yolu Taşımacılığı; İhracatı yapılacak ürünler Bursa nakliyat olarak firma veya fabrika adreslerinden alınıp, İstanbul veya İzmir Gümrük bölgesine götürülüyor. Burada, ilgili uluslar arası nakliye firmasına veya ilgili gümrüğe/depoya teslimatı yapılıyor.

Aynı şekilde, İstanbul veya İzmir gümrüklerine gelen ithal ürünlerin de gümrük işlemleri bittikten sonra teslim alıp, firma adresine teslimatı sağlanıyor.

Serbest Bölge Taşımacılığı; Serbest bölgede bulunan firmaların mallarını ve ürünleri için firmaya özel araç tahsis ediliyor. Serbest bölgeden alınan malların ilgili gümrüğe kadar taşınması Bursa nakliyeciler olarak firmanın sorumluluğundadır. Ayrıca İstanbul gümrüklerine gelen ithal ürünlerin serbest bölgeye aktarma işlemi de firmaya özel mühürlenebilir araçlarla yapılıyor.

Deniz Yolu Taşımacılığı; Deniz yoluyla ihracat yapmak isteyen firmaların malları Bursa nakliyeciler olarak adreslerinden alınıp Haydarpaşa, Göztepe, Ambarlı Zeyport, Karaköy limanlarında bulunan konteynerlara teslimatı yapılıyor.

Aynı şekilde bu limanlara gelen ithal malların da gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra teslim alınarak, adreslere teslimatı sağlanıyor.

Hava Yolu Taşımacılığı; Hava yoluyla ihracat yapmak isteyen firmaların malları bursa nakliyeciler olarak adreslerinden alınıp İstanbul Atatürk veya Sabiha Gökçen Hava Limanlarında bulunan depolara teslimatı yapılıyor.

Aynı şekilde bu havaalanlarına gelen ithal malları da teslim alınıp, adreslere güvenli şekilde teslimatı sağlanıyor.

Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Ev eşyalarının bir evden başka bir eve taşınması büyük sorumluluk ve profesyonellik istiyor. Bu konuda yetersiz, donanımsız ve ehliyetsiz kişilerle çalışılması, eşyaların zayi olması ve eşya sahiplerinin de sinir krizleri geçirmelerine yol açıyor. Sadece ev eşyalarınızın değil, ofis, fabrika, depo gibi her türlü eşyalarınızın güvenli ve kaliteli şekilde taşınmasını istiyorsanız bu konuda tecrübeli ve kaliteli hizmet sunan firma seçmelisiniz.

Doğuş Taşımacılık, evden eve hizmetlerinde güçlü referanslara sahiptir. Uzman ekibiyle, sektördeki deneyimi ve profesyonel hizmet sunmasıyla herhangi bir zayiata ve soruna yol açmadan, güvenli şekilde eşyaların transferini sağlıyor.

Doğuş Taşımacılık Filosu

Doğuş Taşımacılık Bursa kamyon garajı kayıtlı bir firmadır. Bünyesinde kayıtlı 75 bin kayıtlı araçla en kapsamlı Bursa kamyon garajı firmasıdır. 10 bin açık/kapalı İveco, İsuzu; 32 bin kamyon ve kırkayak; 33 bin açık/kapalı tır Bursa kamyon garajı listesine kayıtlıdır. Bu araçlarla her türlü yük ve kargolarınız Türkiye’nin  81 il ve 957 ilçesine nakliyesi yapılıyor.

Doğuş Taşımacılık Hizmetlerinden Yararlanma

Doğuş Taşımacılık çeyrek yüzyıla yaklaşan deneyimiyle, teknolojik ve bilgi donanımıyla, güçlü referansları ve profesyonel çözüm sunmasıyla özel ve tüzel kişilere destek ve yardım sunuyor. Firma ve hizmetleri hakkında bilgi almak için firmanın www.dogus-tasimacilik.com resmi internet sitesine girebilirsiniz.

Sitede bulunan formu doldurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. İsterseniz 0 224 346 09 24 ve 0 533 549 43 44 telefon numaralarını arayarak bilgi alabilir, aklınıza takılan soruları sorabilir veya hizmet talebinde bulunabilirsiniz.