Bursa Nakliyat Firmamız

 

Standartların dışındaki yüklerin, normal nakliye araçlarıyla taşınamaması durumunda, yapılan diğer taşımacılık şekline ağır yük taşımacılığı denilmektedir. Kara yollarının gerekli izinleri sonucunda yapılan ağır yük taşımacılık için ağır nakliye araçları gereklidir. Bu özel araçlar, normal araçlardan daha uzun ve daha geniş yapıda biçimlendirilmişlerdir. Firmamız Bursa nakliyat bu alanda sizlere en uygun ağır yük araçları tahsis ederek, her türlü taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Her açıdan profesyonel hizmet sunan Doğu Taşımacılık firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

Ağır araçlarla taşımacılık işlemleri yapılan ağır yüklerde, istenilen sürücülerde oldukça becerikli olmalıdırlar. Bu taşımacılık şeklinde gerekli bilgi ve beceri olmaması durumunda sorunlarla karşılaşılabilir. Bursa taşımacılık firmamız, alanında engin becerilere sahip olan sürücüler ve yüksek kalitedeki araçlarla istediğiniz her alana taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilmektedir. Standart geçiş köprü ve tünellerinden rahatlıkla geçen bu araçlar sayesinde, nakliye işlemlerinizi güvenli ellere bırakabilirsiniz.

 

Ağır Yükte Yol Analizi

 

Ağır yük taşımacılığı bilgi ve birikim gerektirdiği kadar, yol analizi planlaması da gerektirir. Yolun güzergahını belirleyen bu analiz çalışması, mühendislik bilgisi gerektirmektedir. Çünkü bu alanda yolda ağır yüke engelleyici olabilecek her türlü detay göz ardı edilmeden, belirlenmelidir. Bu çalışma, taşınacak olan yükün yerine sorunsuz bir şekilde taşınmasında yardımcı olacaktır. Aynı şekilde yolda oluşmuş ya da oluşabilecek bir engel olması halinde, güzergah değişikliği profesyonel olarak zamanında yapılmalıdır.

 

Bursa nakliyat firmamız, tüm mühendislik çalışmalarını eksiksiz şekilde yaparak, ağır veya hafif yük taşımacılığında üstün bir özveriyle sizler için yerine getirmektedir. Gerekli analizler yapılmadan, güvenlik önlemleri alınmadan taşımacılık işlemi başlatılmamaktadır. Tüm yük taşımacılıklarında gereken ilgi ve hassasiyet Bursa nakliyeciler firmamız tarafından sizler için sağlanmaktadır.

 

En İyi Ağır Yük Taşımacılık Firması

 

Bütün Türkiye’de ağır yük taşımacılık işlemleriniz, güven içerisinde itinalı olarak yapılmaktadır. Tüm aşamalar dikkatle takip edilmekte, yüklerin güvenliği en üst seviyede tutulmaktadır. Nakliyat işlemlerinde en önemli iki unsuru olan güvenli taşımacılı ve zamanında teslimat Bursa nakliyeciler sitesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Güler yüzlü ekibimizle, dilediğiniz anda bize ulaşabilir, ağır yük taşımacılığı hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.

 

 

Doğuş Hafif Yük Taşımacılık

 

Hafif yük taşımacılığı isminden anlaşılacağı üzere, hafif yüklerin taşımacılığı anlamını taşımaktadır. Şehirden şehre, şehir içi hafif nakliye araçlarıyla yapılan işlemlerdir. Fakat kelime olarak hafif taşımacılık, basit bir nakliye hizmeti değildir. Tıpkı ağır yük taşımacılığı gibi ilgi ve bilgi gerektirir. Örneğin taşımacılık yapılan araçta eşyanın çok az yer kaplaması durumunda, zararların önlenmesi için başka eşyalarla tamamlanabilir.

 

Bursa kamyon garajında, istediğiniz taşımacılık işlemlerini gerçekleştirebilen çok sayıda aracımız bulunmaktadır. Dilerseniz bize hemen ulaşarak, ağır veya hafif taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin her alanında verdiğimiz hizmetlerle alanımıza marka bir nakliye firmasıyız.

 

Taşımacılık İşlemlerinde Olması Gerekenler

 

İster ağır yük olsun, ister hafif yükler olsun, nakliye işlemleri aşama aşama yapılmalıdır. Bir nakliyat firması, taşınacak olan yükün güvenliğinde, güzergahın belirlenmesine kadar her konuda profesyonel şekilde çalışmalıdır. Peki Doğuş Taşımacılık olarak hizmetlerimiz nelerdir?

 

Yurt İçinde Taşımacılık

 

Doğuş Taşımacılık, Bursa nakliye aracı rahilesine her geçen gün yepyeni araçlar ekleyerek, sizlere yurt içinde güvenli bir taşımacılık imkanı sunmaktadır. Paketleme, taşıma işlemleri detaylı olarak analiz edilmektedir.

 

Kargo Hizmetleri

Doğuş Taşımacılığın Ege, Marmara ve Akdeniz bölgelerinde şubeler bulunmaktadır. Bu noktalar sayesinde, her gün düzenli olarak seferler gerçekleştirilir. Dilerseniz her gün olan sefer imkanlarından faydalanıp, her türlü büyüklükteki yüklerinizi doğrudan adresinizden alıp, gereken yere zamanında teslimat yapılabilmektedir. Kargo taşımacılık için hemen firmamızı arayabilir, gereken bilgiyi alabilirsiniz.

 

Kara Yolu Taşımacılık Hizmetleri

 

Dilerseniz, İzmir ve İstanbul gümrüklerinden ihracatını gerçekleştireceğiniz ürünlerinizi, belirlediğiniz noktalarda alıp, uluslararası olan nakliye şirketlerine veya istediğini gümrüğe teslimatını gerçekleştiriyoruz. Yine aynı şekilde ithalat yapacaksanız, dilediğiniz gümrük veya depodan eşyalarınızı alarak belirlemiş olduğunuz adresinize güvenle teslimatı gerçekleştiriyoruz.

 

Deniz Yolu Taşımacılık İşlemleri

 

Göztepe, Haydarpaşa, Karaköy ve Ambarlı Zeyport limanlarından yaptığınız ihracat malzemelerinizi kapınızdan alıp, İstanbul’un ilgili gümrüklerine teslimat işlemini güvenle yapıyoruz. Belirlenen gümrüklere gelen ithalatlarınızı ise organize işlemlerini yapıp, alarak firmanıza kolay şekilde ulaşılmasını sağlıyoruz.

 

Hava Yolu Taşımacılık

 

İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanlarında ihracatlarınız da, gelen giden ürünlerini istediğiniz bütün depolara teslimatları gerçekleştirip, teslim alabiliyoruz.

 

Depolama Hizmetlerimiz

 

Bursa ambar firmamız, 6000 m² kapalı ve 20.000 m² açık alanda, son teknoloji sistemler kullanılarak istediğiniz ürünlerinizin depolama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Devasa büyüklükteki depolarımızda şu hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

 

– Raf sistemleri ile ürün yerleştirme

 

– Mal kabulü

 

– Barkod ile stokları kontrol etme

 

– Depoda yönetim programı yaparak düzenli bir şekilde raporlama hizmeti sunma

 

– Etiketleme ve paketleme işlemleri

 

– Siparişlerin hazırlanması

 

– Yurt içinde dağıtım işlemleri

 

Sigortalama

 

Müşteriye yönelik olarak hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş olan firmamız, kapsamlı olarak sigorta alanında hizmetler sunmaktadır. Bu alanda birçok firmaya göre fark yaratan firmamız, önemli bir yer edinmiştir.

 

Gün İçerisinde Ekspres Servis

 

Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan firmamız, kargolarınızı koşulsuz olarak profesyonel biçimde teslim edebilmektedir. Yine gün içindeki acil teslimatları adresten alarak, işlemlerini tamamlamaktadır.

 

Ağır ve Hafif Yük Taşımacılık

Bursa nakliye firmaları arasında öncü bir kimliğe sahip olan nakliyat şirketimiz, her gün nakliyat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Hafif veya ağır yük taşımacılığında gerekli tüm hassasiyeti, baştan sona kadar planlı olarak yürüten ekibimiz ürünlerinizi güven altında tutar. Eşyalarınızın teslim alınma aşamasında, paketlenme ve araca yerleştirilmesinde, taşınma işlemlerinde gereken tüm çalışmalar detaylı olarak yapılmaktadır.

 

Türkiye’nin her bir köşesine güven içerisinde taşımacılık, kargo işlemleri gerçekleştirmek için hemen bizi arayabilir gerekli işlemlerinizi başlatabilirsiniz