Lojistik Taşımacılıkta Profesyonel Çözümler

 

Kargo taşımacılığı ve lojistik hizmetler büyük profesyonellik ve deneyim isteyen işlemlerdir. Kargolarınızın veya mallarınızın güvenli, hızlı ve zamanında teslim edilmesi sizin olduğu kadar Doğuş Taşımacılık olarak bizim de önceliğimizdir. 20 yılın verdiği tecrübe ve profesyonellikle Bursa evden eve taşımacılık hizmetimizle yanınızdayız. Lojistik taşımacılıkta profesyonel çözümler sunarak Bursa evden eve taşımacılık ile sorun yaşamanızı önlemiş oluyoruz.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Her türlü ev, ofis, fabrika eşyaları dahil, ürün ve mallarınızı Bursa evden eve nakliyat firması olarak adresine güvenli ve sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Özellikle lojistik hizmetlerin büyük önem taşıdığı sanayi alanında müşterilerimize profesyonel çözümler sunarak, iş akışlarının kesintisiz sürmesini sağlıyoruz.

Lojistik Hizmetlerimiz

Sanayi alanında faaliyet gösteren firmalar için mal-ürün trafiğinin kesintisiz, hızlı ve zamanında yapılması çok önemlidir. Maliyet girdi/çıktıları, sektörde kalıcı ve güvenilir olma adına lojistik işlemlerinin çok dikkatli ve titizlikle yapılması gerekiyor. Şirketler, mali yüklerini hafifletmek adına bizim gibi sektörde faaliyet gösteren firmalardan destek alıyorlar.

Sektördeki deneyimimiz, güçlü referanslarımız ile taşıma, dağıtım, stoklama ve yeniden paketleme gibi hizmetlerimizle tüm şirketlerin yanındayız. Sahip olduğumuz teknoloji, iletişim ağımız, filomuz ve profesyonel anlayışımızla lojistik hizmetler bizden sorulur.

Kargo Hizmetlerimiz

En küçük ev eşyasından, fabrika eşyalarına kadar her ebatta eşyayı Bursa evden eve taşımacılık firması olarak taşıyoruz. Marmara, Ege ve Akdeniz bölgelerinde şubelerimiz bulunuyor. Bu bölgelere düzenli olarak seferler düzenliyoruz. Her ölçü ve sayıdaki yüklerinizi adresinizden alıp, istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Kargo hizmetlerimiz sadece yük taşımacılığı ile sınırlı değildir. Profesyonel çözüm anlayışımız ve deneyimimizle Bursa evden eve nakliyat firmaları olarak uluslararası ticaret yapan şirketlerimizin de yanındayız. Kara, deniz veya hava yoluyla ithalat/ihracat yapan şirketlerimizin mallarını gümrük alanına teslim edip/alıyoruz.

Kara Yolu Taşımacılığı; İhracını yapacağınız ürünlerinizi adresinizden alıyoruz. İstanbul veya İzmir gümrüklerine teslim alacak uluslararası nakliye firmasına, ilgili gümrüğe veya depoya teslim ediyoruz.

Aynı şekilde bu gümrüklere gelen ithal ürünlerinizi de gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra teslim alıp, adresinize getiriyoruz.

Deniz Yolu Taşımacılığı; Deniz yoluyla yapacağınız ihracat işlemlerinizde ürünlerinizi adresinizden teslim alıyoruz. Haydarpaşa, Göztepe, Ambarlı Zeyport veya Karaköy limanlarındaki gümrük konteynerlara kadar teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Aynı şekilde bu limanlara gelen ithal ürünlerinizi de gümrük işlemleri bittikten sonra teslim alarak, adresinize teslim ediyoruz.

Hava Yolu Taşımacılığı; Hava yoluyla yapacağınız ihracat işlemlerinizde ürünlerinizi adresinizden teslim alıyoruz. İstanbul Atatürk veya Sabiha Gökçen Hava Limanlarındaki depolara teslimini yapıyoruz.

Aynı şekilde bu hava limanlarına gelen ithal ürünlerinizi de gümrük işlemleri bittikten sonra teslim alarak, adresinize teslim ediyoruz.

Depolama Hizmetlerimiz

Kargo ve lojistik sektöründeki profesyonel çözümlerimizi Bursa evden eve nakliyat firmaları olarak depolama alanında sunuyoruz. Özel veya ticari yaşamda artık özel depolama alanları bir ihtiyaç olarak kendini gösteriyor. Birçok özel veya tüzel kişilerin fazla eşya, mal ve ürünlerini depolayacak ekstra alanlarının olmadığının bilincindeyiz.

20.000 m² açık alan, 6000 m² kapalı alan depolama hizmetimizle her türlü ev, ofis, fabrika, eşya ve mallarınız için hizmet veriyoruz.  Son sistem teknolojiye, havalandırma ve raflı sisteme sahip depomuzda, istediğiniz m² ye kadar depolama hizmeti veriyoruz.

Hizmetlerimizden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Kargonuzun akıbetinden endişe duymak istemiyorsanız, size özel fiyat ve lojistik çözümlerimizden yararlanmak istiyorsanız bursa evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İster www.dogus-tasimacilik.com web adresimizden isterseniz 0224 346 09 24 – 0533 549 43 44 çağrı hatlarımızdan irtibata geçebilirsiniz.

Lojistik hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarıyla ve sorunsuz hizmet anlayışıyla kargo gönderimi siparişi verebilirsiniz.

bursa nakliyat: bursa nakliye: bursa taşımacılık: bursa nakliyeciler